BIG InfoMonitor: за рік борги поляків за оренду зросли на 19 млн злотих

Заборгованість поляків за орендну плату наразі становить понад 200 мільйонів злотих. Середня залеглість фізичної особи за чинш перед кооперативами, житловими товариствами чи розпорядниками комунальної власності зросла з 11,1 тис. злотих до 23,4 тис. злотих протягом чотирьох останніх років.

За рік борги зросли на 19 млн злотих. При цьому було стягнуто приблизно 16 мільйонів фінансової залеглості. За даними BIG InfoMonitor, несплачені платежі стосуються кожного четвертого помешкання. Отже, загальна сума заборгованості по орендній платі людей та компаній, зібраних у реєстр боржників BIG InfoMonitor, становить майже 200 мільйонів злотих. За перші два місяці 2022 року заборгованість за несплачений чинш зросла на 1,4 млн злотих. З початку пандемії – 44,2 млн злотих. База даних BIG InfoMonitor містить перелік 8052 об’єктів, у тому числі 7619 споживачів.
Згідно з базою даних BIG InfoMonitor, найбільшу суму заборгованості мають адміністратори майна Куявсько-Поморського воєводства, які повідомили про понад 100 млн злотих боргів, що належать 3540 особам. Найменша кількість людей із заборгованістю по орендній платі проживає в таких воєводствах: Опольському, Підкарпатському та Свентокшиському.
Середня заборгованість по оренді найбільша у Варшаві. До того ж найбільш чисельною групою боржників по оренді в Польщі є жінки у віці 45-54 років. Рекордсмен-боржник живе в столиці і має залеглість майже в 1,8 млн злотих. Середня заборгованість за оренду фізичної особи, як інформує BIG InfoMonitor, зросла з 11,1 тис. до 23,4 тис. злотих протягом чотирьох років.
p.s.
До переліку боржників BIG InfoMonitor можна зареєструвати особу, яка має заборгованість у розмірі 200 злотих та компанію з боргом на суму 500 злотих. У 2020 році тривало 14 тисяч проваджень у справах про виселення боржників. Судами видано 6,5 тис. судових рішень, а виконано 1,7 тис., з яких понад 70% стосуються комунальних приміщень.

Інтернет-сторінка BIG InfoMonitor Big.pl.

корисні посилання
Актуальні обмеження в Європі та можливості подорожувати континентом
Вартість життя в тій чи іншій точці світу
Пошук варіантів житла за розумною ціною

плюс
Тепер ми є у Фейсбуці fb/navkololo. Слідкуйте за нами!

donations
Збираємо на подорож навколо світу – ти можеш допомогти!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.