Від сьогодні 20 злотих за оформлення квитка в поїзді PKP IC

Вже тривалий час плата за оформлення квитка в поїзді PKP Intercity є вищою, ніж у регіональних перевізників. Відтепер (6 липня) непропорційність буде ще більшою, оскільки компанія щойно змінила розмір оплати у своєму прейскуранті. Як при купівлі внутрішніх, так і міжнародних квитків доплата тепер буде вдвічі більшою, ніж раніше.

З 6 липня оплата за оформлення квитка становитиме 20 злотих на внутрішніх перевезеннях і 18,52 злотих у міжнародному транспорті. За словами перевізника, ця доплата нараховується за кожного пасажира (а не за всю транзакцію). Наприклад, за оформлення квитка в поїзді для сім’ї з чотирьох осіб додатково необхідно віддати 80 злотих. PKP Intercity пояснює, що, підвищивши бортовий збір, хоче підвищити комфорт подорожей усіх пасажирів. Деякі з них вирішать придбати квитки заздалегідь, що своєю чергою полегшить моніторинг очікуваної заповнюваності потягів.
Однак не змінюється перелік осіб, звільнених від сплати збору за посадку, тобто тих, хто може купити квиток у потягах за тією ж ціною, що й у касі.
Список включає в основному пасажирів, які здійснюють посадку на станції, де відсутні каси або вони не працюють, а також – незалежно від години роботи каси – інвалідів та осіб з обмеженими можливостями пересування разом зі своїми опікунами. Те саме стосується й осіб старше 70 років.
Крім того, додаткові 20 злотих не платять особи, які мають довідку, видану в касі; пасажир з квитком без гарантії місця для проїзду в наступному поїзді, виданий в іншому поїзді; власники кольорових карт Intercity або пересідають з поїзда іншого перевізника, мають завірену відмітку про бажання продовжити поїздку, а час пересадки становить менше пів години.
Винятком, який звільняє від додаткової сплати 20 злотих, також може бути неможливість придбати білет зі знижкою 95 або 100 відсотків у квитковому автоматі.

допомога Збройним силам України
Благодійний фонд Сергія Притули
Фонд “Повернись живим”
Спецрахунок Національного банку України

плюс
Тепер ми є у Фейсбуці fb/navkololo. Слідкуйте за нами!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.