Відхилено більшість заявок на маршрути Regiojet в Польщі

Управління залізничного транспорту Польщі видало вісім нових рішень щодо відкритого доступу до колії. Схвалення на нові сполучення отримали Koleje Małopolskie, Leo Express і частково RegioJet. Однак більшість запланованих сполучень не з’явиться в графіках руху перевізників, оскільки Адміністрація стурбована пропускною здатністю інфраструктури та доходами субсидованого PKP Intercity.

Відповідно до прийнятої в Польщі практики, залізничні перевізники повинні повідомляти про плановані (недотаційні) комерційні сполучення за півтора року до їх запуску. Управління залізничного транспорту має дати дозвіл на початок сполучення. При цьому процесі проводиться експертиза впливу нової пропозиції на субсидовані маршрути громадських послуг.

Koleje Małopolskie
Як повідомляє Управління залізничного транспорту Польщі, у рамках наданого відкритого доступу Koleje Małopolskie хоче запустити сполучення на маршруті Краків Головний – Ченстохова та на зворотному маршруті щоп’ятниці, суботами, неділями та окремими державними святами з 11 грудня 2022 року до 11 грудня 2027. На маршруті заплановані зупинки на таких станціях, як Сломники-Място, Сломники, Мєхув, Тунель, Козлув, Конецполь та Ченстохова-Ракув.
Нова пропозиція доповнить чинний розклад, зокрема для людей, які планують подорожі з туристичною метою, повідомили в Управлінні залізничного транспорту. Запит на цей маршрут було подано 11 червня 2021 р. А на прохання Polregio було проведено дослідження економічної рівноваги.

Leo Express
Чеський перевізник Leo Express отримав дозвіл на курсування однієї пари поїздів щодня з Праги через Пардубиці, Оломоуць, Остраву, Богумін, Тихи, Катовіце до Кракова. Це розширення поточних вікендових перевезень з Чехії.
У провадженні Leo Express жоден з уповноважених суб’єктів не подав заявку на тест економічної рівноваги. Тож рішення було фактично формальністю.

RegioJet
RegioJet отримав тільки 16% дозволів від запланованих пропозицій.
Дещо складніше справа з другим чеським перевізником RegioJet. Компанія отримала згоду у відповідь на заявки на запуск 1-2 сполучень. Там, де запланованих маршрутів було набагато більше, винесли негативне рішення. На практиці рішення Управління залізничного транспорту Польщі означають, що RegioJet отримав дозвіл на запуск 4 нових (пар) поїздів. Відхилені заявки (повністю або частково) включали 21 новий маршрут.
Управління залізничного транспорту постановило:

  • надати відкритий доступу на міжнародній трасі Перемишль Головний – Медика (державний кордон) – Мостиська IІ – Медика (державний кордон) – Перемишль Головний;
  • надати обмежений доступ на міжнародному маршруті Прага – Ґдиня – Прага;
  • відмовити у наданні відкритого доступу на внутрішніх маршрутах Краків – Гдиня – Краків і Вроцлав – Варшава-Східна – Вроцлав;
  • надати відкритий доступ на маршруті Краків – Варшава-Східна – Краків.

За повідомленням Управління, RegioJet може надавати 1 пару поїздів щодня за маршрутом Перемишль Головний – Медика (державний кордон) – Мостиська IІ. Потяги зупинятимуться на таких станціях: Перемишль-Головний, Медика (державний кордон – зупинка лише для проходження митного та прикордонного контролю для перетину кордону Республіки Польща/Європейського Союзу та України) та Мостиська IІ.
На маршруті Прага – Гдиня – Прага RegioJet може запускати 1 пару поїздів щодня. На польському боці кордону поїзд зупинятиметься, між іншим, на таких станціях, як Вроцлав, Познань, Іновроцлав, Бидгощ, Гданськ та Сопот. Сполучення доповнить пропозиції місцевих залізничних перевізників і задовольнить додаткові потреби пасажирів, зацікавлених у поїздках на відпочинок до Праги або Гдині.
Проаналізувавши запит RegioJet на маршрути Краків – Ґдиня – Краків і Вроцлав – Варшава-Східна – Вроцлав, Управління залізничного транспорту постановило відмовити надання відкритого доступу. Через те, що це може негативно вплинути на рентабельність послуг, що надаються залізничниками на основі державних договорів про надання послуг. Також в Управлінні додали, що “перевізнику пропонували змінити заявки у зв’язку з інформацією про обмежену пропускну спроможність на вказаних маршрутах, запланованими модернізаційними роботами та неможливістю маршрутизації поїздів відповідно до запланованого розкладу”, але RegioJet не вніс зміни в заявки.

допомога Збройним силам України
Благодійний фонд Сергія Притули
Фонд “Повернись живим”
Спецрахунок Національного банку України

плюс
Тепер ми є у Фейсбуці fb/navkololo. Слідкуйте за нами!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.